O MNIE

Grzech nie być w social mediach – GO social media

o-mnie
Nazywam się Grzech Ola.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu na kierunku Marketing i Zarządzanie.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie marketingowe i sprzedażowe w branży informatycznej, które chętnie wykorzystuję w wspieraniu innych w rozwoju swojego biznesu, robiąc jednocześnie to, co sprawia mi przyjemność.

Pomagam mikro i małym firmom w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy oraz dotarciu do klientów wykorzystując w tym celu olbrzymi potencjał mediów społecznościowych.

Uwielbiam swoją pracę i kontakt z ludźmi, a znajomi i rodzina mówią, że jestem terminowa i skrupulatna.

 • Athanasios Karagiannakos
  Współpracujemy z Olą w zakresie prowadzenia strony firmowej na Facebooku. Dla nas była to czarna magia, dlatego cieszymy się, że powierzyliśmy jej całość działań – od założenia strony, po zaplanowanie komunikacji na Facebooku, opracowanie grafik i tworzenie postów. Ola jest osobą bardzo sumienną, zaangażowaną i kreatywną. Ciągle nas zaskakuje swoimi pomysłami. Dzięki niej, możemy się skupić na prowadzeniu swojego biznesu.
  Athanasios Karagiannakos
  Caldera Caffe
 • Maciej Socha
  Współpracowałem z kilkoma agencjami marketingowymi, dlatego mam duże porównanie w zakresie rzetelności, jakości obsługi i elastyczności w działaniu. Bardzo cenię sobie współpracę z Olą za jej zaangażowanie, sumienność i pomysłowość. Cieszę się, że mogę z kimś takim jak Ola współpracować.
  Maciej Socha
  Manifold Business Cab & Transport
 • Agnieszka Pastuszak
  Ola od kilku lat wspiera nasze stowarzyszenie w działaniach promocyjnych i marketingowych: prowadzi social media, organizuje i angażuje się w akcje edukacyjne na rzecz poprawy jakości powietrza oraz współpracuje z mediami i instytucjami. Jest bardzo komunikatywna, energiczna i skrupulatna. Posiada niezbędną wiedzę i umiejętności zwiększające skuteczność działania naszego stowarzyszenia.
  Agnieszka Pastuszak
  Stowarzyszenie Ekologicznego Transportu Autokarowego